o nas

Kilka słów od siebie

biuro rachunkowe nowy sącz
Perfekcjonista i zawodowiec. Prawie jak Leon. Specjalista od rozwiązywania problemów i misji na pierwszy rzut oka niewykonalnych. Można z nim pogadać na każdy temat.
Robert Szarata
współwłaściciel, Kancelaria Podatkowa Patron
biuro rachunkowe nowy sącz
Vel „Wiesiu”, „Wichura”, „Rambo”. Przepisy i interpretacje w książkach to raczej kopia jego słów a nie na odwrót. Wielbiciel dobrych filmów. Titanic?
Wiesław Gruca
współwłaściciel, Kancelaria Podatkowa Patron
biuro rachunkowe nowy sącz
Daj mu klawiaturę i dysk a zrobi z tego pełnoprawny komputer. Potrafi siedzieć dzień i noc wpatrując się w monitor, bo zmienia klucze szyfrujące. Podaj login i hasło.
Bartłomiej Sikora


biuro rachunkowe nowy sącz
Ania wszystko musi załatwić w najdrobniejszym szczególe. Ma nowego Windows'a więc działa 100x szybciej. Jak ona to robi? Szybsza od komputera?
Anna Matras
biuro rachunkowe nowy sącz
Powiew świeżości w naszej Kancelarii. Księgowość prowadzi na tip-top, biureczko czyste i schludne, perfekcyjny kontakt z klientem. Perfekcyjna Pani domu?
Iwona Olesińska
biuro rachunkowe nowy sącz
Najbardziej spokojna i ułożona? Jej księgowość tak wygląda. Ale ma też drugie oblicze. Posłuchaj jej dzwonka do telefonu a zmienisz zdanie! Punk Rock?
Patrycja Czepielik


biuro rachunkowe nowy sącz
Może małomówna, może na co dzień niewidoczna. Bardzo samodzielna, nie boi się nowych wyzwań. Rozkręca się wraz z kolejnymi dniami. Nasza krew!
Anna Jamróz
biuro rachunkowe nowy sącz
Codziennie nowa fryzura, codziennie nowy image. "Osiemnastolatka" z wyobraźnią. Jak żadna inna potrafi doprowadzić każdy komputer do stanu ślimaka.
Anna Świątek
biuro rachunkowe nowy sącz
Na co dzień jej nie słychać za bardzo, ale zawsze wszystko ma dopięte na ostatni guzik. Jej analityczno-matematyczne podejście do księgowości zawsze się sprawdza.
Jolanta Malczak


biuro rachunkowe nowy sącz
Cicha i skromna… Na szczęście to tylko pozory. Ma temperament i załatwi niemal każdą sprawę. Cicha woda brzegi rwie? Kto to wie, kto to wie...
Anna Mikołajczyk
biuro rachunkowe nowy sącz
Pracowita pszczółka - bardzo dokładna w tym co robi. Uśmiech nie schodzi z jej twarzyczki - roztacza go na całe biuro. Fachowa i konkretna - super!
Ewelina Majda
biuro rachunkowe nowy sącz
U Sabiny wszystko musi mieć swoje miejsce, być poukładane i skatalogowane, Ona tak już ma - mistrzyni dobrej księgowości jak i niedzielnego obiadu ;-)
Sabina Zieleń
biuro rachunkowe nowy sącz
Jak to się mówi - taka nasza Madzia ;-) Cichutko sobie siedzi i pracuje z uśmiechem na twarzy - wydajnością pracy na pewno jej nikt nie przeskoczy!
Magdalena Leniart
biuro rachunkowe nowy sącz
Bardzo spokojna księgowa, wie co należy zrobić dosłownie w każdej sytuacji. Świetnie zorganizowana. Ład na biurku. Beata lubi nas a my lubimy Beatę ;-)
Beata Apriasz
biuro rachunkowe nowy sącz
Asia potrafi wybrnąć nawet z najbardziej podbramkowej sytuacji. Prowadzenie nawet najtrudniejszej księgowości jest dla niej czymś naturalnym!
Joanna Bocheńska
biuro rachunkowe nowy sącz
Ola daje się poznać jako profesjonalistka w każdym calu. Pełna księgowośćw firmie? Nie ma najmniejszego problemu. Ola na pewno sobie poradzi!
Aleksandra Maksylewicz
biuro rachunkowe nowy sącz
Kto jak kto, ale Basia ma dryg do księgowości. Patrząc na stos dokumentów wokół niej - pracuje nad przynamniej dziesięcioma firmami na raz ;-)
Barbara Wolak


Kontakt!

Przez lata wypracowaliśy dogodny model współpracy

z naszymi partnerami biznesowymi jak i z wieloma Urzędami Skarbowymi. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Biuro rachunkowe

Kancelaria Podatkowa Patron s.c. powstała w 1998 na bazie wieloletniego doświadczenia pracy w Urzędzie Kontroli Skarbowej i Urzędzie Skarbowym w Nowym Sączu. Obecnie Biuro Rachunkowe tworzy dynamiczny zespół kilkunastu osób, które są największym kapitałem naszej firmy. Stały rozwój i podwyższanie własnych kompetencji powoduje, iż każdy z pracowników jest odpowiedzialnym i kompetentnym partnerem w rozwiązywaniu wszelkich spraw księgowo-podatkowych jak i zagadnień kadrowych.

Rzetelna księgowość

Pewnie nie raz zastanawiałeś się nad powierzeniem swojej księgowości i spraw kadrowych do zaufanego i profesjonalnego Biura Rachunkowego. Wybierając Kancelarię Podatkowa Patron niczym nie ryzykujesz a zarazem podejmujesz najlepszą dla siebie i swojej firmy decyzję, skutkującą pełnym profesjonalizmem i rzetelnością w prowadzeniu księgowości i spraw pracowniczych. Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo księgowe a Ty skupisz się nad rozwijaniem swojego biznesu.

Poczuj się bezpiecznie

W jaki sposób możemy dać Ci bezpieczeństwo? Otóż Wyobraź sobie, że to my bierzemy na swoje barki kontakty z Urzędem Skarbowym, Urzędem Kontroli Skarbowej i ZUS. Profesjonalny zespół naszej Kancelarii zadba o odpowiedni poziom kontaktów z tymi instytucjami tak abyś mógł się realizować w swojej pasji jaką jest prowadzenie działalności gospodarczej. Sprawdź jak możesz sobie ułatwić prowadzenie biznesu z naszą pomocą.

Nasza pasja to Twoja księgowość

Przez wiele lat wypracowaliśmy dogodny model współpracy z naszymi partnerami biznesowymi jak i z wieloma Urzędami Skarbowymi. Jesteśmy zawsze otwarci na współpracę, często dojeżdżamy do naszych partnerów żeby poznać ich specyfikę, odebrać dokumenty, wspólnie porozmawiać o najlepszych rozwiązaniach podatkowych. Dodatkowo zawsze osobiście odwiedzamy Urzędy Skarbowe w razie wszelkich kontroli czy wyjaśnień.

Dla Twojej wygody stale współpracujemy z wieloma Urzędami Skarbowymi. Zadzwoń i dowiedz się więcej. Sprawdź!

  • Urząd Skarbowy Nowy Sącz
  • Urząd Skarbowy Nowy Targ
  • Urząd Skarbowy Zakopane
  • Urząd Skarbowy Lublin
  • Urząd Skarbowy Brzesko
  • Urząd Skarbowy Limanowa
  • Urząd Skarbowy Gorlice
  • Urząd Skarbowy Kraków
  • Urząd Skarbowy Biłgoraj