informacje dla zakładających nowa firmęZakładasz nową firmę? Pomożemy Ci!

Pomimo wprowadzeni w Polsce instytucji "jednego okienka" zakładanie działalności gospodarczej nadal stanowi nie lada wyzwanie. Z jednej strony przed przystąpieniem do rejestracji działalności należy dokonać wyboru najkorzystniejszych form jej prowadzenia, w szczególności: formy organizacyjno-prawnej, sposobu opodatkowania, rozliczeń z ZUS, kontrahentami i klientami. Z drugiej strony wszystkie te elementy należy odpowiednio nanieść na formularz zgłoszeniowy EDG, a niekiedy przygotować i złożyć we właściwych urzędach także inne niezbędne dokumenty.

Cały ten proces, należy zaplanować tak, aby nie uchybić ściśle określonym terminom i nie narazić siebie na wynikające z tego konsekwencje. Być może należą Ci się odpowiednie zniżki w płatnościach do ZUS czy odpowiednia analiza podatkowa powodująca mniejsze obciążenia podatkowe. To wszystko doradzimy Ci bezpłatnie i w profesjonalny i przystępny sposób. Jeżeli będziesz chciał abyśmy się wszystkim zajęli, nic prostszego.

Nasza kadra z chęcią zajmie się Twoimi sprawami a Ty będziesz mógł skoncentrować się na planowaniu biznesu w domowym zaciszu, a wszelkie dokumenty zostaną odpowiednio wypełnione i złożone do wszelkich instytucji w należnych terminach. Doradzimy Ci jaką formę opodatkowania wybrać, czy lepszy może być kredyt, czy może leasing, umówimy Cię ze specjalistą kredytowym w banku abyś dyskretnie i bez zobowiązań mógł porozmawiać na temat finansowania swojego biznesu.